stalo se nebo ne?

posted on 20 Aug 2014 15:39 by lyingale4771


Byla jsem vdaná asi 3 roky. S manželem bylo milování moc hezké a často jsme si i říkali svoje představy. Měli jsme doma i spoustu erotické literatury a tak jsem ji občas studovala.

Jednou jsem mu vyprávěla svoji představu jak se k nám přidá nějaký kamarád docela ho to vzrušilo a hezky jsme se potom pomilovali. Potom jsme o tom už nemluvili až jednou...Byli jsme v naší oblíbené hospůdce a když už začínali zavírat, tak jsme ještě chtěli pokračovat v zábavě. Koupili jsme pivko domů,vínko máme stále doma a vyšli jsme k domovu. Šel s námi ještě jeden kamarád, to nebylo nic mimořádného a tak jsem tomu nevěnovala pozornost, a jak moje životní opora později přiznal, tak také ne. Udělala jsem kávu, seděli jsme a povídali o všem možném.Seděla jsem mezi nimi oblečená do krátkých šortek a trička. Občas jsem ucítila manželovu ruku na svém stehně,ale nevěnovala jsem tomu pozornost. Když byla zábava v nejlepším,tak mě manžel pošeptal do ucha,abych kamarádovi šáhla mezi nohy. Trochu v šoku a v domění že jsem se přeslechla jsem se zeptala co to vlastně říká, přeci už jsme měli něco upito.Ale s ledovím klidem mě to zašeptal znova. Trochu ze zvědavosti a taky kam až to požene, jsem položila svoji ručku kamarádovi do klína,byl trochu překvapen, ale ani se nepohnul.Podívala jsem se vpravo co na to ten můj a viděla jsem jen souhlasný pokyn.

Nu co sranda musí být jsem si řekla a začala jsem pro jistotu hladit oba dva na jednou přes poklopec.Začalo to se mnou mávat když jsem cítila,účinek svých dotyků.Když tu slyším zašeptání :vyndej mu ho ven z kalhot,to už bylo silnější kafe.Hlavou mě blesklo vždyť on to brzo zarazí a zasmějeme se tomu a budeme si dále povídat.Naproti tomu jsem udělala co bylo po mě žádáno.Vytáhla jsem na světlo už pěkně tvrdého macka a pomalu jsem ho začala honit.Najednou koukám že manžel si klekl naproti mně a začal mě hladit a pomalu sundávat kraťasy.To už jsem byla pořádně mokrá a bradavky mě stály jak vojáci v pozoru.Teď jsem si naopak pro sebe říkala, že tohle nesmí najednou skončit. Když jsem byla zbavena i kalhotek a ucítila horký jazyk na svojí kundičce šílela jsem blahem. Kamarád který doted seděl celkem v poklidu mě začal stahovat triko a rozepínat podprsenku.Levou rukou jsem dál honila jeden úd a druhou jsem držela za vlasy manžela. Na prsou jsem cítila šátrající ruce a v klíně kmitající jazyk.Už jsem se skoro udělala když mě m.vzal za ruce a zatáhl mě,na koberec.Ocitla jsem se na všech čtyřech a před očima jsem měla ztopořený úd a tak jsem hned udělala co se po mě určitě čekalo a začala pomalu kouřit. Na zadečku jsem ucítila ruce a do vyšpulené kundičky se mě vecpal kamarád.Se zavřenýma očima jsem si užívala neuvěřitelnou slast a stále si opakovala, že je to jen sen, probudíš se holka a budeš mít vzpomínku na hezký sen.Ale čím dál víc jsem vnímala že o sen nejde.Až moc dobře jsem věděla co mám ve svojí pusince a v kundičce.A už to na mě zase šlo když proboha kluci přestali a vyměnily se.Kamarád chutnal po mojí kundičce a cítila jsem že už nebude trvat dlouho a mam plnou pusu i v mojí jeskyňce byli pohyby rychlejší.Já sama jsem už byla skoro dvakrát a tak jsem se dostávala k vrcholnému okamžiku.Na poštěváčku jsem ucítila prsty který kroužily a zvětšovali můj finiš.A pak to začalo v pusince jsem ucítila že dávka je na cestě a tak jsem si nechala postříkat tvář a trochu olízla abych věděla jak chutná cizí semeno.Na mě to přišlo záhy a i když moc při milování nekřičím tentokrát jsem se moc neudržela.Ani jsem necítila jak mě další dávka proudí do kundičky.Podle toho kolik mě toho vytékalo ven na stehna jsem poznala že manželovi se to také moc líbilo.Spokojeně jsem se nechala hladit ale už jsem nebyla schopna pokračování. I kluci byli moc spokojeni.Dopili jsme vínko a pivo a ani slovem jsme se už o tom nezmínili.Comment

Comment:

Tweet